Adet Olamıyorum Sorun Nedir ?

ADET OLAMIYORUM KADINLAR KULÜBÜ

Sitemize gelen bir ziyaretçimiz ( bizlere mail yolu ile ulaştı ) yaşının 22 olduğunu ve adet olamadığını deli olacağını ne yapması hususunu bizlere soru olarak göndermiştir. Bizde hem onun, hem de onun durumunda olan değerli kadınlar kulübü misafirlerinin kullanıcılarının bilgisi olması açısından konuyu derinlemesine incelemeye karar verdik ve sizler için konulandırdık.

BİR KADINDA ADET DÜZENİ NASILDIR NEDEN ADET OLAMAZ ?

İki türlü adet düzeni bulunmaktadır. Bunlardan birincisi sürekli olarak bir iki gün artı eksi durumda gün sarkmaları ile adet olanlar ( kimi gününde adet olabiliyor ) kimi si de adeti günü gününü tutmayan yani düzensiz adet olan kadınlar… Bu bizlere yöneltilen sorunun iyice irdelenmesi gerekiyor. Her kadında durum aynı olmadığından dolayı sizin adet olamamanızın nedeni şudur diyemiyoruz malesef. PKO adet olamamanızın en büyük nedenlerinden birisidir. Bunun için uzman bir doktora giderek, gerekli tetkikleri yaptırmanız gerekiyor. Bazı durumlarda özellikle stres ve ailede yaşanan kişide özellike kafasında yaşadığı yaşayacağı travmatik durumlar çok üzülme durumu gibi şeylerden dolayı da kadınlarımızın uzun süreli adet olamadıklarına şahit olmuştuk.

Bir türlü adet olamıyorum neden ?

Adetlerinizi düzene koyması adına sizlere SOĞAN KÜRÜ KULLANIN diyebiliriz. Bu kür için kullanıcı yorumları yüzde 80 ve üzerinde olumlu sonuç vermiştir mutlaka kullanın. Tabiki birinci sıraya da doktora gidebilirsiniz. Acaba siz ne kadar süredir adet olamıyorsunuz. Bunun da baya önemi bulunmakta. Eğer bir doktora gidiyorsanız ve sonuç alamadı iseniz mutlak suretle başka bir doktora gitmeniz de son derece önemlidir. Hele adet döngülerinizde 3 aydır adet olamıyorum diyor iseniz zaman kaybetmeden gitmeniz gerekiyor. İsminiz bizde saklı ve yazdıklarınızı buradan yayınlamadan sizlere bilgi vermek amacıyla konuyu açtık. Umarız sıkıntılarınızı en kısa sürede giderirsiniz.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares