Bordo Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri Şahane Uyumu Görmelisiniz

Şimdiki yazımızda bordo beyaz mutfak dolabı modellerinin şahane uyumuna şahit olacaksınız. Özellikle biz bayanlar için mutfak dekorasyonu önemlidir. Ufacık bir uyumsuzluk rahatsız eder ve hemen değişime gideriz. Renkler özellikle de mutfakta uyum halinde olmalı. Sizler için şimdi çok şık bir uyum oluşturabileceğiniz iki rengi sunmak istiyorum. Aslında mutfakta önemli olan ilk olarak mutfak dolabı seçimidir. Ona göre zaten mutfak dekorasyonu da şekillenecektir. Mutfakta nereden başlayacağınıza karar veremediyseniz bu güzel bir başlangıç olabilir. Mutfak dolabı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. İster istemez her yıl mutfak dolabı değiştirme gibi bir şansımız olmadığını düşünürsek eğer dolap modelinizi içinize sinen özelliklerde olmasını tavsiye ederim. Kalitesinden görselliğine, kullanış kolaylığından işlevselliğine kadar önemli noktaları iyice araştırıp öyle mutfak dolabı değiştirmelisiniz. Ve tabii önemli olan renk seçimi.

bordo beyaz mutfak dolabi örnegi
bordo beyaz mutfak dolabi örnegi

Mutfak dekorasyonunda size uyumlu iki renk tanıtmak istiyorum ki. Mutfak dolapları üzerinde de çok şık durmakta. Bu iki renk bordo ve beyaz. Örneklere baktığınızda sizde de bir çekim oluşturursa bence bordo ve beyazı mutfağınızda deneyebilirsiniz. Mutfak dolabı rengi seçimi konusunda kafanız karışıksa bordo beyaz renkleri inceleyebilirsiniz. Bordo renk özellikle sade kullanmak isteyenler mutlaka ışıklandırılmış şekilde ya da mutfağınız gerektiğinden fazla ışık alıyor olması gerekir. Bordo bilirsiniz ki kendi başına koyu tonlarda karanlık bir renktir. Bu şekilde olursa iç sıkıcı bir hava oluşturabilir. Ama beyaz gibi özel bir renkle birlikte tercih edilirse tadından yenmez doğrusu. Yukarıdaki örnekte de görüldüğü gibi bordo mutfak dolabı içinde beyaz detaylar görüyorsunuz ve yine mutfağı karartmasın diye mutfak tezgah arası fayans rengi de açık renk seçilmiş. Bu arada mutfak dolabı seçerken mutfak arası fayans örneklerinin yer aldığı şu linke tıklayarak en yeni örnekleri inceleyebilirsiniz. Yukarıda yer alan asma tavanda spot ışıklandırmaları da bol miktarda kullanılmış. Bu şekilde bir mutfak kim istemez ama. Yine yer döşemelerinde de gri renk fayanslar üzerine yine açık renk halı ile bordo renk arasında uyum sağlanmak istemiş. Bu şekilde çok ferah ve görünümü içinizi açacak bir mutfak sizin neden olmasın?

bordo beyaz mutfak dolabi tasarimi
bordo beyaz mutfak dolabi tasarimi

Yine yukarıda da çok dengeli kullanılmış bordo beyaz mutfak dolabı örneği görüyorsunuz. Burada mutfak küçük görünse de mutfak dolabında beyazın ağırlıklı olarak tercih edilmesi sıkıcı bir hava oluşturmamış. Aynı zamanda renkleri dengelemek ve ferah bir görünüm için beyaz yer döşemeleri, beyaz tezgah ve tabi beyaz mutfak masası ile denge sağlanmış. Yine alt örnekte de harika bir mutfak dekorasyonu görmektesiniz.  Siz de beyaz ve bordo dengesini bu şekilde kurabilir içinde sıkılmayacağınız aksine zevk alacağınız mutfak dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

bordo beyaz uyumlu mutfak dolabi
bordo beyaz uyumlu mutfak dolabi
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares