Derya Baykal Bebek Battaniye Modelleri Bebek Bekleyenler Bakmadan Geçmeyin

Derya Baykal bebek battaniye modelleri konumuzu incelemektesiniz. Sizlere yani bebek sahibi olanlar ve bebek bekleyenler hatta anneanneler babaanneler bu yazımız sizler için. Torun bekleyenler, yeğen bekleyenler bu güzel heyecana ortak olmak isteyenler sizin de bunda payınız olsun isterseniz beklenen minik misafire çok şık bebek battaniyesi örebilirsiniz. Elinizden bu tür şeyler geliyorsa daha fazla beklemeyin örneklere bakarak çok özel bebek battaniye modelleri yapabilirsiniz. Bebekler için hazırlık yaparken bebek battaniyeleri olmazsa olmazdır. Hazır yerine örgü bebek battaniyeleri hem daha şık hem daha kullanışlı olacaktır. Dilerseniz şimdi örnekleri inceleyelim. Sizler için çok beğeneceğiniz birkaç tane derya baykal örgü bebek battaniye modellerini sunmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz hanımlar.

derya baykal yildiz motifli bebek battaniye
derya baykal yildiz motifli bebek battaniye

Özellikle bebek battaniyelerinde motifler süslemeler çok tatlı görünüm sunuyor. Bebeklere uygun olarak yukarıdaki örneğe benzer yıldız motifleri, çiçek ya da hayvan motifleri serpiştirebilir ya da fiyonklu süslemeler yapabilirsiniz. Hatta el örmesi örgüler daha uzun yıllar kullanılabilmekte çok yıkamalara rağmen yıpranma durumu hazırlara oranla daha az olmaktadır. Derya baykal programından hatırlayanlar vardır belki çok güzel renkli bebek battaniye modelleri yapılmıştı. Siz de bebeklerinizi sıcacık sarması için renkli örneklerden yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan örneği özellikle renginden ötürü erkek bebekler için tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bebek için hazırlık yapanlara bebek odası dekorasyonu hakkında bilgi ve örnekleri bulabileceğiniz yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

derya baykal kare görünümlü bebek battaniye
derya baykal kare görünümlü bebek battaniye

Özellikle alttaki modeli ben çok beğendim. Yeni doğan bebeğe hediye götürmek isteyip ne alacağınızı bilemiyorsanız bence bu battaniyeyi örerek hediye götürebilirsiniz. Özellikle kız bebeklere çok yakışacağını düşünüyorum. Bebeklerinizin sağlığını düşünen anneler el örmesi battaniyeleri, kıyafetleri daha çok tercih ederler. Hazır modeller yanında el örgüsü bebekler için daha uygun olacağını ben de düşünüyorum.

cicek islemeli bebek battaniye örnegi
cicek islemeli bebek battaniye örnegi

 

derya baykal tig isi bebek battaniye
derya baykal tig isi bebek battaniye
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares