Derya Baykal Hayvan Figürlü Örgü Şapkalar Çok Eğlenceliler

Örgü şapkalar özellikle kışın çoğumuzun vazgeçemediklerindendir. Soğuk geçen kış günlerinin havasını kırmak biraz da şık ve değişik görünmek için örgü şapkaları tercih ederiz. Şimdi sizlere çok eğlenceli şapka örnekleri sunacağım. Derya Baykal örgünün her alanına parmak bastığı gibi şapkalarda da ismi geçiyor. Çok güzel örneklerin yer aldığı programdan hayvan figürlü şapka örneklerini sizlere sunacağım. Özellikle gençler çocuklar ve bebeklerin alanına giriyor bu hayvan figürlü şapkalar. Derya baykal hayvan figürlü örgü şapkalar örneklerini bulabileceğiniz yazımızın içeriğini inceleyebilirsiniz. İşte o eğlenceli şapkalardan biri. İşte bebeğin başında duran baykuş figürlü şapka ne kadar da tatlı duruyor değil mi? Siz de hemen şimdiden kışa hazırlık olarak bebeklerinize çocuklarınıza bu tarz değişik şapkalar örebilirsiniz.

baykus orgu sapka örnegi
baykus orgu sapka örnegi

Baykuş, ayıcık, panda, köpek ve daha fazla hayvan figürlü örgüden şapkalar örebilirsiniz. Yukarıdaki örnekte baykuşu belli etmek için gözler ve burun parça olarak şapkanın üzerine dikilmiş. Bu tarz da yapabilir ya da gözleri ve burnunu da örgü yaparak tamamen bir örgü şapka çıkarabilirsiniz ortaya.  Yine aşağıda hayvan figürlü şapkaların gençlere de çok yakışabileceğini görüyorsunuz. Ponponları ve ayıcık deseni ile çok tatlı bir model duruyor karşımızda.

ponponlu hayvan figurlu orgu sapka
ponponlu hayvan figurlu orgu sapka

Yine bir baykuş şapka daha karşımızda. Yukarıdaki örnekte göz ve burun dışarıdan ekleme yapılmıştı. Bu örnekte örgüden burun ve gözler yapılmış. Bu da tamamen örgüden oluşan bir örnek ve çok da güzel duruyor. Akıllı ipten şapkalarınızı örebilir daha renkli bir görünüm elde edebilirsiniz.

baykus figurlu orgu sapka
baykus figurlu orgu sapka

Çocuklarınız da bu hayvan figürlü şapkaları severek kullanacaklardır. Anneler artık kızım oğlum şapkanı çıkarma gibi laflar etmeden çocuğunuzun severek ve isteyerek şapkasını taktığını göreceksiniz. Size kalan iş şimdiden bu örnekleri inceleyip kışa çocuklarınızın zevkine uygun hayvan figürlü şapkalar yapmak olacak. Yine derya baykaldan bebek patik modellerini buradan inceleyebilir kışın bebeklerinizin minicik ayaklarına sıcacık minik patikler örebilirsiniz. Kışa tam anlamıyla hazırlanmak için bu yazımızdan sizler için çok özel derya baykal boyunluk modellerini incelemenizi tavsiye ediyorum. Yazımızın sonunda derya baykal programından çok tatlı bir hayvan figürlü şapka yapımına ait anlatımlı videomuzu da izleyebilir siz de kolayca yapabilirsiniz.

hayvan desenli orgu cocuk sapka
hayvan desenli orgu cocuk sapka

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares