Derya Baykal Tığ İşi Bere Modelleri Çok Zarif Bere Modelleri

Derya Baykal tığ işi bere modelleri ile karşınızdayız. Daha önceki derya baykal bere modellerinden farklı olarak bu sefer de tığ işi bereleri sizlerle paylaşayım dedim. Hepsi çok zarif görünce mutlaka siz de beğeneceksiniz. Havaların soğumaya başlaması demek artık yazlık kıyafetlerin hurçlara kaldırılıp yerine kışlık kıyafetlerin gelmesi demektir. Kışın soğuk günlerinde özellikle dışarıda berelere çok ihtiyaç duyarız. Yıldan yıla yenilenen modelleri ile değişik örnekler karşımıza çıkmakta. Şimdiden yaza hazırlık yapmak isteyenlere özel tığ işi bere modellerini sizlere için buraya taşıdık. İşte onlardan bir tanesi hemen aşağıda. Tığ işi yalnızca dantel oyalara filan mı yakışıyor sandınız. İşte bu inancı çürüten bir örnek. Çok hoş bir örnek. Eğer şıklığınızdan ödün veremiyorsanız bu kış bu şekil bir bere modeli örebilirsiniz.

kelebek motifli tig isi bere
kelebek motifli tig isi bere

Yukarıdaki modelin biraz benzeri bir model. Çiçek motifi ve rengi ile bayanların ilgisini çekecektir. Zaten tığ işi berelerin erkeklere yakışacağını düşünmüyorum ki beyler de kullanacağını hiç sanmıyorum. Tığ işi örgüler genelde bayanların ilgi alanında. Erkeklere özel bere modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Tabii ki her şey bayanlara özel değil. Beylere de özel bir şeyler var. Şimdi aşağıdaki modelimize gelecek olursak gerçekten şık ama delikli olduğu için çok çok fazla soğuk havalarda tercih edilebilir mi bilemedim doğrusu. Yine de sizin tercihiniz tabi. Örneğin daha hafif kış geçiren bölgelerde yaşayanlar bu tarz daha kalın olmayan bereler tercih edebilirler.

tig isi pembe bere modeli
tig isi pembe bere modeli

İşte siz de bu aşağıdaki örnekteki gibi bir takım oluşturarak daha şık görünüm elde edebilirsiniz. Atkı ve bereler zaten ayrılmaz ikili olmuşlardır. Bence berenize uygun tığ işi atkı ile eksik yanı tamamlayabilirsiniz. Bu örnekler belki size fikir verebilmiştir. Yine daha fazla örgü bere modeli için burayı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızda örgü bayan bere modellerini inceleyebilirsiniz.

tig isinden cok guzel bere
tig isinden cok guzel bere

Haydi hanımlar daha ne duruyorsunuz. Evde çoluk çocuk büyük küçük herkese tığ işi bereler örebilirsiniz. Kış gelmeden siz herkesin başını sağlama alın. Dışarıda tığ işi berenizle gerçekten ilgi çekeceksiniz. Dilerseniz tığ işi örgü bere üzerinde boncuklarla da süsleme yapabilirsiniz aşağıdaki örnekte görüldüğü gibi.

tig isinden orgu bere
tig isinden orgu bere
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares