Tığ İşi Çocuk Atkıları Rengarenk Modeller

Tığ işi çocuk atkıları konulu yazımızı inceliyorsunuz. Yaz kış bahar örgüden vazgeçemeyen örgü tutkunu hanımlar için şimdi de çocuk atkı modellerini sizlere sunmak istiyorum. Özellikle tığ işi örgüler ayrı bir güzel oluyor. Çocuklarını her anlamda korumak isteyen anneler kış için şimdiden yepyeni tığ işi atkı modellerini inceleyerek siz de çocuklarınıza onların hoşuna gittiği modeli örebilirsiniz. İlgili anneler haydi iş başına. En beğenilen tığ işi çocuk atkı modellerini sizler için derledim. Haydi şimdi tek tek inceleyelim. İlk örneğimiz olan ponponları ile dikkat çeken bir örnekle başlamak istiyorum. Atkılar özellikle kış aylarında önemli bir koruma aksesuarı. Çocuklarınız atkı takmayı beğenmiyorsa onun beğeneceği modeli yapabilir daha renkli tığ işi atkılarla çocuklarınızın gönlünü feth edebilirsiniz. Özellikle kız çocukları bu örneklere bayılacaklar.  Rengarenk ponponlar kız çocuklarının hoşuna gidecek.

renkli ponponlu tig isi cocuk atkisi
renkli ponponlu tig isi cocuk atkisi

Dilerseniz çocuklarınıza bir takım da oluşturabilirsiniz. Eldiven bere atkı ile hoş bir takım oluşturabilirsiniz. Kış boyu çocuklarınızı saracak şık örneklerden biri aşağıda yer alıyor. Üzerine koyacağınız motifler sayesinde kız erkek cinsiyet ayrımını yapabilirsiniz. Her kış değişen örgü modasında sizlere en son yapılmış ilgi görmüş tığ işi atkı modellerini paylaşmaya çalıştım. Umarım siz ve tabii ki bunu kullanacak olan çocuklarınız beğenecektir.

kelebek ve cicek motifli tig isi cocuk atkisi
kelebek ve cicek motifli tig isi cocuk atkisi

Şimdi erkek çocuk sahibi anneler şikayet edebilirler neden erkek modelleri yok diye ama şunu da itiraf etmeliyim ki tığ işleri daha çok bayanlara yakışıyor. Erkek çocuklarınız için farklı örgü modelleri ile atkılar örebilirsiniz. Buradaki yazımız belki size bu konuda fikir verecektir diye düşünüyorum.

tig isinden cocuk atkisi
tig isinden cocuk atkisi

Tığ işi atkılar daha çok kız çocuklara yakıştığı için süslemelerini de ona göre yapabilirsiniz. Çiçekler fiyonklar küçük renkli kalplerle süslemeler yaparak kız çocuklarınızın ilgisini çekebilir böylece atkısını severek kullanmasını sağlayabilirsiniz.  Sevgili takipçilerimiz sizlere son örneğimizi de sunduktan sonra eminim bu örneklerden ilham alıp çocuklarınızı siz de sevindireceğinizi düşünüyorum. Kışa daha çok varken bu yeni modellere başlayabilir  hatta sevdiklerinizin çocuklarına da hediye amaçlı atkılar yapabilirsiniz. Esenlikler diliyorum…

tig isinden cocuk atki ornegi
tig isinden cocuk atki ornegi
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares