Bebek Bere Modelleri Yapılışı Bu Modellere Hayran Kalacaksınız

Bebek Bere Modelleri Yapılışı konulu yazımızı inceliyorsunuz. Bebeklerin cildi her türlü hava koşuluna karşı hassastır. Özellikle soğuk havalar bebeğinizin cildini olumsuz etkilemektedir. Soğuktan koruyucu sıcacık yumuşacık başlarını saracak bereler örebilirsiniz. Bereleri çeşitli modellerde yapabilirsiniz. Dilerseniz kukuletalı dilerseniz ponponlu ya da yan tarafına çiçek motifi kondurarak dilerseniz boynunun altından dolamalı modeller yapabilirsiniz. Bebeğiniz şapka takmayı sevmiyorsa son dediğim modeli örebilirsiniz. Boynunun altından geçirmeli olursa çıkarmaya çalışamaz. İşte aşağıda görüldüğü üzere. Alttan geçirmeli modellerle aynı zamanda bebeğinizin kulakları boğazı da soğuktan korunmuş olur. Yanlarına gördüğünüz gibi ponponlardan süslemeler yapabilirsiniz ne de olsa bebek beresi örüyorsunuz değil mi?

ponponlu erkek bebek bere modeli
ponponlu erkek bebek bere modeli

Aşağıdaki örnek benim favorim. Aslında yapmayı bilsem ve vaktim olsa da ikizlerime yapsam ben de eminim çok hoş duracaktır. Beresi ile birlikte çok uyumlu örgü çorapları çok şirin duruyor. Düz örgü bile biliyorsanız çok tatlı bebek bereleri yapabilirsiniz. Gerisi ise süslemelere kalmış. Tabii öğrenmek isteyen arkadaşlarım için yazımızın sonunda hoş bir bebek beresi modeli yapımını video aracılığı ile sizlere sunmak istiyorum. Ben bilmiyorum ki ama deyip üzülmek yok sevgili hanımlar. Kışa kadar çokça vaktiniz var aslında.

pembe suslu kiz bebek bere modeli
pembe suslu kiz bebek bere modeli

Aşağıdaki model de çok dikkat çekici. Düz örgüden başka bir ayrıntı görmüyorum ben. İşte siz de kolay ama şık cici bebek bereleri örebilirsiniz. Bu örnekler umuyorum ki sizlere fikir verecektir.

kolay bebek bere modeli
kolay bebek bere modeli

Bebeklerin başlarına yakışacak hoş bir konu sizinle paylaşmak istedim. Cupcake bere modelleri konumuzu inceleyerek konu içindeki anlatımlı videoyu izleyerek öğrenebileceğiniz çok hoş cupcake bere örneklerini inceleyebilirsiniz. Bunun ardından son örneğimiz olan bir bebek beresi daha sizlerle. Bu modelde aslında çok kolay. Normal bere örüp önden bir kısmı büzüştürüp dikmişler bu kadar. Size son olarak yazımızın en altında bebek bere yapılışını sunmak istiyorum başlama tekniği ile anlatılan bir örnek kolaylıklar diliyorum şimdiden.

degisik bebek bere ornegi
degisik bebek bere ornegi

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares