Derya Baykal Boyunluk Modelleri Rengarenk Bir Kışa Hazır Olun

En çok izlenen hobi kadın programı olan Derya Baykal ile tanınan Derya’nın Dünyasında yapılan boyunluk modelleri için buradayız. Boyunluk takmayı sevenler için en güzel derya baykal boyunluk modellerini sizler için derledik. Sade renkli, büyük küçük her yaşa uygun boyunluk modelleri ile bu kış çok tarz olabilirsiniz. Özellikle siz de benim gibi atkı kullanmayı sevmiyor ya da zorlanıyorsanız boyunluklar daha pratik ve daha şık görünümleri ile daha özel görünüm sergileyeceksiniz. İşte aşağıda derya baykalın boynunda gördüğünüz hoş bir boyunluk. Siz de bu tarz iki renkli kombine ederek kıyafetlerinize uyumlu örgü boyunluk yapabilirsiniz. Aslında saç örgüsü gibi de duruyor değil mi? Kış boyu boynunuzu sıcak tutarken aynı zamanda şık bir görünüm sunacaktır.

derya baykal sac orgusu boyunluk modeli
derya baykal sac orgusu boyunluk modeli

Tercih edeceğiniz şiş numarasına göre daha dolgun daha yoğun bir örgü boyunluk çıkarabilirsiniz. Tıpkı aşağıdaki boyunluk gibi. Sadece boynunuzu kapatmak yerine aşağı doğru sarkan boyunluk ile soğuk kış günlerinden daha iyi korunabilirsiniz.

dikissiz orgu boyunluk modelleri
dikissiz orgu boyunluk modelleri

Derya baykal örgü boyunluk modelleri arasında bu aşağıda gördüğünüz örnekte gayet şık ve farklı görünüyor. Hem boynunuzu örteceği gibi aynı zamanda resimde göründüğü şekilde başınızı da kapatabilirsiniz. Yani böylece bere ya da şapkaya ihtiyacınız kalmaz. Hatta yağmura yakalandığınız an çok pratik şekilde başınıza geçirebileceğiniz kullanışlı bir boyunluk. Tercih edeceğiniz renklerle kıyafetlerinizle uyumlu tamamlayıcı boyunluk örnekleri örebilirsiniz.

derya baykal delikli boyunluk modeli
derya baykal delikli boyunluk modeli

Bu kış çok renkli geçeceğe benziyor. Rengarenk boyunluklarla bembeyaz karlar içinde renkli görünebilirsiniz. Örneğin alttaki şeker gibi bir pembe örgü boyunluk örneği görüyorsunuz. Bu tarz renklerle kışın o soğuk karanlık havasını kırabilirsiniz. Biliyorsunuzdur belki dikişsiz boyunluk modelleri de var. İşte tam bu pembe boyunluk dikişsiz örnek oluyor. Bunun yapılışına ait videoyu yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Şimdi dilerseniz boyunlukla kombine edebileceğiniz örgü bere modellerini incelemek için bu yazımıza davet ediyorum sizleri. Yaza yaklaştığımız şu günlerde şimdiden aslında kışa hazırlıklara başlayabilirsiniz.

derya baykal dikissiz boyunluk
derya baykal dikissiz boyunluk

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares