Derya Baykal Bebek Patik Modelleri Minicik Ayaklara Minicik Şık Patikler

Derya Baykal bebek patik modelleri konulu yazımızı incelemektesiniz. Örgü işlerinden anlıyor ya da ilginizi çekiyorsa eminim ki bu alan ile ilgili çok araştırma halinde olabilirsiniz. Örgülerden bayan arkadaşlarımız ablalarımız teyzelerimiz gerçekten çok özel el emeği göz nuru diyebileceğimiz çok örnek çıkarabiliyorlar. Küçük motiflerden tutun da yatak örtülerine bebek kıyafetlerine her şeyin içinde yer alıyor el işi örgüler. Bebekler için anneler en iyisini düşünür. Özellikle bebeğinin kıyafetleri konusunda çok hassas olan anneler el işi örgü kıyafetleri gönül rahatlığı ile tercih ederler. Şimdi sizlere derya baykal programından çok özel bebek patik modellerini sizlere sunmak istiyorum. Sizler için beğendiğim birkaç modeli derledim.

derya baykal orgu bebek patik modelleri
derya baykal orgu bebek patik modelleri

Arkadaşlarım sizler için dediğim gibi en güzel beğendiğim birkaç modeli sunmak istedim. Bunlardan biri de yukarıdaki gül motifli kız bebekler için yapılmış patik modeli. Evde ya da dışarıda bebeğinize giydirebileceğiniz çok şirin bir örnek. Kolay düz ters örgü ile örülmüş pratik ama şık bir örnek. Genelde hanımlar örgüye başladığında önce düz ve ters lastik örgüyü öğrenerek başlar. Eğer sadece bu teknikleri biliyorsanız dahi çok özel örnekler çıkarabilirsiniz.  Yine minik bir babet tarzı bebek patik örneği ile karşı karşıyayız. Evde sıcacık ayakkabı tarzında bebeğinize giydirebilirsiniz. Önündeki çiçek motifi boncukla süslenmesinden anlamışsınızdır ki kız bebekler için bir örnek daha görüyorsunuz.

derya baykal kiz bebek patik modeli
derya baykal kiz bebek patik modeli

Aşağıda gördüğünüz örneğin yapılışını görüyorsunuz. Açık şeklini kolay örgüden örüp birleştirip dikmek çok kısa zamanınızı alacaktır eminim ki. Bebeğinizin ayak bileğini kavrayabilen bu modelle ayaklarını bileklerine kadar sıcacık tutacak. Renk olarak erkek bebekler için uygun görünüyor siz renk değişimi yaparak kız bebeklere uydurabilirsiniz.

derya baykal kolay patik yapilisi
derya baykal kolay patik yapilisi

Vee işte yine çok pratik  çok tatlı bir bebek patiği. Önündeki kocaman fiyonku ile çok şirin durmamış mı? Yukarıdaki örneğe benzer şekilde çok numarası yok aslında. Pratik ve kolay. Hatta bunun büyüğünü kendinize yapabilir bebeğiniz ile takım yapabilirsiniz. Kışın çok ihtiyacınız olacak bebek yelek modellerini buradan inceleyerek patik ile örnek yapabilirsiniz.

derya baykal fiyonklu bebek patik
derya baykal fiyonklu bebek patik
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares