Örgü

Örgüden Amerikan Servisi Modelleri Zarif Örnekleri Sizlerle

Örgüden Amerikan Servisi Modelleri yazımızı incelemektesiniz. Yemek sunumlarınızın önemli bir parçası olan amerikan servislerini hiç böyle görmediniz. Çok hoş zarif örnekler mevcut örgü amerikan servisi modelleri arasında. Özellikle tığ işi olan modelleri daha zarif görünüyor. Siz de farklılıktan hoşlanıyorsanız örgü amerikan servisi modellerini inceleyerek fikir edinebilir siz de yapabilirsiniz. İlk olarak beğendiğim bir örneği sizinle paylaşmak isterim. Gördüğünüz gibi aslında sadece amerikan servisi olarak değil çay kahve ikramlarınızda da sunabilirsiniz. Tığ işi amerikan servisi bunlara aslında supla da deniliyor. Supla ya da amerikan servisini hazır alacağınız yere örgüden yaparak daha farklı bir görünüm ile sunumlarınızı renklendirebilirsiniz.

tig isi amerikan servisi örnegi
tig isi amerikan servisi örnegi

Yine çok beğendiğim bir örnek karşınızda. O kadar renkli ve zarif ki siz de çok beğeneceksiniz eminim ki. Tabii el emeği göz nuru her şey daha çok ilgi çekici. Çok ince detaylarla işlenmiş gördüğünüz gibi. Tığınızı daha küçük numara seçmeniz halinde daha ince ve daha zarif örnekler yapabilirsiniz. Kalın olması üstünde sunum yapacağınız tabak bardakların sağlam durmasını engelleyecektir. Aslında renk olarak yemek takımınızın rengine uygun modeller tercih ederek uyum oluşturabilirsiniz.

pembe tig orgusu amerikan servisi
pembe tig orgusu amerikan servisi

Burada da şık bir model yer alıyor. Hemen aşağıda kendisi. Köşesinde yer alan çiçek motifi süslemesi çok ilgi çekici duruyor değil mi? Bu diğerlerinden farklı olarak kare bir örnek. Kare modellerde aslında çatal bıçak kaşık koyabilmek için daha fazla yer olacaktır. Aynen aşağıda görüldüğü gibi tabağı koyduğunuzda her iki yanda da kaşık çatalınıza boş alan kalıyor.

orguden cok güzel amerikan servisi
orguden cok güzel amerikan servisi

Aşağıda son örneğimizi görüyorsunuz. Bu örnekte de diğerlerinden farklı olarak renkli olması dikkat çekiyor. Renkli çiçek motiflerinin birleşiminden oluşan kare amerikan servisi masaya renk katmış desek yanlış olmaz sanıyorum. Ramazan ayı da yaklaşırken bence bu örgüden amerikan servisleri ile çok şık davetler gerçekleştirebilirsiniz. Yine çay ve yemek sunumlarınızın yanında şık yakışabilecek tığ işi peçetelikleri orguden.com adresimizden inceleyebilirsiniz.

dantel renkli kare amerikan servisi
dantel renkli kare amerikan servisi
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Shares