Derya Baykal Örgü Şal Örnekleri Hanımlar Bunları Görmeden Geçmeyin

Derya Baykal örgü şal örnekleri adlı konumuzu incelemektesiniz. Şallar hanımların ilgi alanıdır. Örgü ve şal birleşince hanımlar için vazgeçilmez hale geliyor. Görseniz bir modelleri neler neler.. Hepsi birbirinden şık motifler, renk renk çeşit çeşit yüzlerce modeli bulabilirsiniz. İster tığ işi ister şişlerle örülmüş birkaç şal örneği size sunmak istiyorum müsaadeniz olursa.  Aşağıda paylaştığım model tığ işi bir şal. Çiçek motifleri ile örülerek oluşturulan şal örneği çok şık görünüyor. Normal günlerde tercih edebileceğiniz şalı özel gün ve gecelerde de tercih edebilirsiniz. Delikli olması sıcak havalarda da kullanabileceğinizi gösteriyor.

cicek motifli omuz icin sal örnegi
cicek motifli omuz icin sal örnegi

Örgü şal modelleri ile kıyafetlerinize renk katabilirsiniz. Derya Baykal programında çok çeşitli örgü tekniklerinin kullanıldığı örnekleri görebilirsiniz. Ben de sizlere en beğendiğim modellerden birkaçını sunmak istiyorum. İşte bunlardan ikincisi. Rengarenk bu şal boyunluk ya da fular tarzında da kullanılabilir. Örnekte görüldüğü gibi uçlarında yer alan süslemeleri ile çok şık görünüyor. Akıllı iple örülen bu örnek tüm kıyafetlerle uyum sağlayabilir. Yaz kış tercih edebileceğiniz şallar hanımlar için vazgeçilmez aksesuarlardan. Özellikle orta yaş kısmı şalları omuzuna atarak kullanabiliyor. Daha genç kısım ise omuzlarına atmak yerine aşağıdaki örnek gibi fular ya da atkı tarzında tercih edebiliyorlar. Dilerseniz simli ipten değişik şal örnekleri için orguden.com sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

akilli ipten orulmus sal
akilli ipten orulmus sal

Bu alttaki örnekte gerçekten çok hoş. Bir gelinliğin üzerine dahi çok yakışacağını düşünüyorum. Özellikle normal gündelik zamanlarda hırka yelek giymeye üşenen hanımlar bu şalları tercih edebilir. Çok pratik dışarı çıkmak için acele ediyorsanız hemen bir şal alarak evden ayrılabilirsiniz.

degisik beyaz sal örnegi
degisik beyaz sal örnegi

Çok ince örnekleri gördüğünüz gibi aşağıdaki model tarzında kalın örnekler de var. Daha çok bu tarz örnekler kışın kullanılabilir. Uzun, dikdörtgen, üçgen ve daha birçok çeşit kendi zevkinize uygun örnekler yapabilirsiniz ya da örüp satan bayanlardan satın alabilirsiniz. Dilerseniz yazımızın sonundaki anlatımlı tığ işi üçgen şal yapılışını izleyerek siz de kendinize şal örebilirsiniz belki de.

gri orgu sal modeli
gri orgu sal modeli

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares