Örgü Bebek Uyku Tulumu Modelleri Minicik Bedenlere Minicik Tulumlar

Örgü bebek uyku tulumu modelleri konulu yazımızı incelemektesiniz. Bebeklerin uyku problemleri anneleri çoğu kez çözüm yolları aramaya iter. Bunlardan biri bebeğin daha rahat bir ortamda uyumasını sağlamaktır. Bu çözümlerden biri de bebek uyku tulumlarıdır. Uyku tulumunda uyuyan bebek elleri kollarını çok hareket ettiremediği için kolay kolay uyanmaz rahat ve sorunsuz bir uyku çekebilir. Ayrıca tabii uyku tulumları bilirsiniz ki daha çok kışları tercih edilir. Bebeğin ellerini kollarını hareketi ile üzerindeki battaniyesini açmasını engellemek için de uyku tulumları tercih edilir. İşte çok özel örgüden bebek uyku tulumlarından ilk örneğimiz. Meyvelerin en tatlısı çilekten esinlenerek yapılmış beresi tulumu uyumlu bir takım olmuş. Gelin de yemeyin siz bu çileği 🙂

cilek seklinde orgu bebek uyku tulumu
cilek seklinde orgu bebek uyku tulumu

Yukarıdaki çilek şeklindeki bebek uyku tulumu hem çok şirin hem de bebeğinizin rahat uyku çekmesini sağlayacak. Bu şekilde aynı zamanda bol bol resimlerini de çekebilirsiniz ki gerçekten çok tatlı görünüyor. Delikli örgüden örülmesi bu modelin yazında kullanılabileceğini gösteriyor. Bebeğinize örgü uyku tulumu yaparak bazı endişelerinizi de ortadan kaldırabilirsiniz. Sıradan bir örnek yerine süslü hoş modeller yapabilirsiniz. Yine aşağıda da delikli beresi ile uyumlu bir örnek görüyorsunuz. Bakınsanıza bebek ne kadar da tatlı uyuyor.

orgu bebek uyku tulumu
orgu bebek uyku tulumu

Gördüğünüz gibi şapkası ile bitişik uyku tulumları da yapabilirsiniz. Bu modelde görüldüğü gibi bebeğinizin kollarını içeride de olabileceği gibi dışarıda da olabiliyor. Sanıyorum bu yaramaz biraz daha özgür ruhlu olsa gerek. Ama uyku tulumunun içinde çok şirin görünüyor. Eskilerin bebekleri sıkı sıkı kundaklara sarmasının yerine biraz daha rahat biraz daha modern bu uyku tulumları geldi. Aslında tulumlarla bebeklerin hareket alanları daha genişlemiş oldu. Son yıllarda popüler olan bebek tulumlarını hazır almak yerine kendiniz de yapabilirsiniz. Bebek bekleyen anne adayları ya da küçük bebeği olan anneler derya baykal bebek patik modellerini buradan inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

orguden sapkali bebek uyku tulumu
orguden sapkali bebek uyku tulumu

En son modelimizi de paylaşalım size fikir olsun. Bu modeli de ben çok beğendim doğrusu kullanım açısından oldukça pratik. Gördüğünüz gibi yanlarda bulunan düğmeler sayesinde bebeğinizi kolayca içine koyabilir kolayca içinden çıkarabilirsiniz. Bu şekil eğer size cazip geldi ise şapkası bitişik bebek uyku tulumunu siz de bebeğinize örebilirsiniz. Hem melekler gibi uyur hem de her an üzeri açıldı mı? üşüdü mü? diye onu kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Kapşonlu kapşonsuz kollu ya da kolsuz modellerden hangisi sizin hoşunuza gittiyse örneklerimizden esinlenerek hemen işe başlayabilirsiniz. Aslında örgü bebek uyku tulum modellerinin hazır örneklerini satan çok bebek mağazası var ama siz kendinize de bir uğraş arıyorsanız şişlerinizi iplerinizi hazır edin.

yandan dügmeli orgu bebek uyku tulumu
yandan dügmeli orgu bebek uyku tulumu
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares