Örgü Bayan Elbise Modelleri Anlatımlı Şahane Örnekler

Elbise giyinmeyi seven hanımlar sizler için çok özel örnekleri derledim. Aslında elbiseler bir bayanı daha çok şık gösteren zerafetini artıran kıyafetlerden biridir. Yazları daha çok tercih edilen elbiseler artık kışın da sizinle olacak. Örgü bayan elbise modellerini bulabileceğiniz bu yazımızda gerçekten zevk alarak gezineceksiniz. Tığ işi ya da şiş örgüsü ile el emeği göz nuru bayan elbise modellerine bayılacaksınız. Yaz kış daha zarif daha bayan olduğunuzu hissettirecek örgü elbiseler her bayana çok yakışacak. Beğeneceğinizi düşündüğüm ilk örnekle başlamak istiyorum. Çok zarif görünümü ile sizi de etkileyecektir sanıyorum. Çok beyaz değil görüyorsunuz ki krem tarzı rengi kare motiflerden örülmüş çok sade ama çok şık. Bu modeli çok şık bir topuz saç modeli ile de kullanarak daha şık özel davetlerde de tercih edebilirsiniz.

bayan orgu elbise
bayan orgu elbise

Aşağıdaki modelde tam bir kışlık hava seziyorum. Boğaz kısmı özellikle kışın tercih edilebilecek bir model olduğunu gösteriyor. Siz öreceğiniz modelinizde boğaz kısmını koymayabilir açık bir boğaz örebilirsiniz. Takılarınız ile çok zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Örgü elbiseler yanında tercih edebileceğiniz tığ işi bere modellerini buradan sizlere sunmak istiyorum.

kislik orgu bayan elbise
kislik orgu bayan elbise

Kış için yine çok özel bir elbise örneği daha sizlerle. Bu şekilde değişik motifler örgü elbise modellerine çok yakışıyor. Ya da elbise üzerinde değişik örgü teknikleri örgü elbiselere çok yakışıyor. Kendiniz gibi bebeklerinize de örebileceğiniz bebekler için örgü elbiseler modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

orgu bayan elbise modeli
orgu bayan elbise modeli

Son örneğimiz ise tam bir yazlık örgü elbise modeli. Çiçek motifleri ile çok hoş görünüyor. Yaz tatilinize çıkmadan bu şekil bir elbise örerek mayo bikini üstünden de giyebilirsiniz. Yakından modele baktığımızda delikli bir örgü ile örülmüş. Bence bu şekil bir elbise için yazın tercih etmek için şimdiden başlamalısınız. Şimdi başlayarak tatilinize kadar kendinize bu yaz için harika bir örgü elbise örebilirsiniz.

rengarenk cicek motifli orgu bayan elbise
rengarenk cicek motifli orgu bayan elbise

 

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares