Örgü Saç Bandı Modelleri Saçlarınıza Çok Yakışacak

Örgü saç bandı modelleri konulu örnekli yazımızı incelemektesiniz. Saç bandı özellikle bayanlarla tanınmış bir aksesuardır. Saç bandanaları ile hem daha şık görünebilir hem de saçlarınızı derleyip toplayabilirsiniz. Ama son yıllarda gerçekten çok çeşit model görebiliyorum. Özellikle hazırlara nazaran örgü modeller daha dikkat çekici. Yaklaşan yaz aylarında kullanabileceğiniz çok kolay rengaren saç bandı modelleri yapabilirsiniz. Dilerseniz hediye bile verebilirsiniz sevdiklerinize. İşte benim en çok beğendiğim örneklerden biri.  Kurdela nasıl bir şey ise her şeye yakışıyor. Ufacık bir kurdela bile oturduğu her yere çok hoş bir etki oluşturuyor. İşte aşağıdaki örnekte de örgü saç bandına yerleştirilen örgü kurdela ile hoş şirin bir saç bandı tasarlanmış.

orgu kurdelali sac bandana modeli
orgu kurdelali sac bandana modeli

Yine kolayca yapabileceğiniz aşağıdaki bandanayı size sunmak istedim. Hem görünümü hem yapımı kolay. Hem evde temizlik yaparken hem dışarıda kullanabileceğiniz çok şık şiş örgüsü bir saç bandanası. Kendi zevkinize uygun öreceğiniz saç bandananızı kıyafetlerinize uyumlu şekilde yapabilirsiniz. İşte dilerseniz sıradan dilerseniz değişik motiflerle süsleyebilirsiniz bandananızı. Hatta örgü saç bandı ile örgü elbiseleri kombine edebilirsiniz. İşte buradan örgü bayan elbise modellerini inceleyebilirsiniz.

orguden pembe sis orgusu sac bandanasi
orguden pembe sis orgusu sac bandanasi

İşte dediğim şekilde motiflerle saç bandı süslendiğinde daha ilgi çekici görünmekte. Aşağıda görüldüğü üzere örgü saç bandının örgü çiçek motifi ile süslendiğini görüyorsunuz. Özellikle bayanların rüzgarlı havalarda ne kadar sıkıntı yaşadığını ancak yaşayan bilir. Bunu saç bandı ile önleyebilirsiniz. Böylece saçlarınız daha derli toplu durabilecek.

gul motifli orgu sac bandi
gul motifli orgu sac bandi

Yine aşağıdaki örnekteki gibi boncuklar da örgü saç bandanalarına çok yakıştığını görüyoruz. Motifler gibi renkli boncuklarla örgü saç bandınızı süsleyerek kullanabilirsiniz. Sizlere yazımızın sonunda da çok güzel anlatımlı bir örgü saç bandı yapılışını gösteren video sunmak istiyorum. Siz de hem boş zamanlarınızı değerlendirebilmek hem de kendiniz için özel bir şeyler yapmak isterseniz örgü saç bandı örnekleri size fikir verebilir. Haydı hanımlar kendinize biraz farklılık biraz canlılık katmaya ne dersiniz?

boncuk suslemeli orguden sac bandi
boncuk suslemeli orguden sac bandi

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares