Cupcake Bere Yapılışı Örgü Modelleri Değişiklik Arayanlara Çok Özel Bir Model

Cupcake bere yapılışı örgü modelleri konulu örnekli yazımızı inceliyorsunuz. Örgü berelerde çağ atladı diyebilirim. Değişik çok tuhaf belki de herkesin hayretle bakacağı bereleri bu kış görebilirsiniz. Son yıllarda cupcake bereleri özellikle de bebek çocuk gençlerde sıklıkla görüyorum. Benim de gerçekten dikkatimi çekmiş ki sizlere sunmak istedim. Özellikle minik kız çocuklarına çok yakıştığını düşünüyorum. Cupcake tatlı çeşitlerinden biridi ki başınızda da çok tatlı duracaktır. Sizler için cupcake bere yapımına dair bir de yazımızın sonunda anlatımlı videomuz bulunuyor. Tabii onun öncesinde çok şeker rengarenk cupcake bere modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Müsaadenizle ilk örneği sunmak için sabırsızlanıyorum. İşte ilk örneğimiz fırından çıkmış sıcacık bir cupcake görünümünde siz ne düşünüyorsunuz acaba? Buna uyumlu renklerle atkı ya da boyunluk örerek kombine halinde kullanabilirsiniz.

cupcake seklinde orgu bere
cupcake seklinde orgu bere

İlk aslında derya baykal programında rastladığım cupcake bere yapımını izlerken çok hoşuma gitmişti. Renk renk kıyafetlerinize uyumlu şekilde örebilirsiniz. Dilerseniz de hazır örgü modelleri satın alabilirsiniz. Örgü biliyorsanız tabii en güzeli kendi el emeğiniz ile yapmanız. Aslında tam bir cupcake yapmak isterseniz ilk örneği baz alabilirsiniz. Kek altta süslemeleri üstte tam bir gerçek cupcakeki andırıyor diye düşünüyorum.

cupcake seklinde cocuk bere modeli
cupcake seklinde cocuk bere modeli

Aşağıdaki örnekteki gibi şeker süslerine benzer boncuklarla cupcake berenizi süsleyebilirsiniz. İlk kısımda yani alt kısımda lastik örgü ile bir kısım örüldükten sonra üst kısım örülür. Aslında öyle zor da değil. Birazcık örgüden anlıyorsanız biraz da videoyu izlediğinizde bu kış için hem kendinize hem sevdiklerinize cupcake bereler örebilirsiniz.

cupcake orgu bere modeli
cupcake orgu bere modeli

Öncede dediğim gibi bebeklere çok yakışıyor cupcake bereler. Aşağıda görüldüğü üzere alt kısmını örgüden üst kısmını normal kumaştan dikebilirsiniz. Daha değişik örnek bereler için derya baykal bayan bere modellerini incelemek için burayı inceleyebilirsiniz. Sıradan bereler artık sıkıyorsa renkli bambaşka bereleri sitemizde görmeye devam edeceksiniz. Artık dilerseniz cupcake bere yapılışını izlemeye. Derya Baykal programında yapılan cupcake bere yapımına bayılacaksınız.

cupcake orgu bebek bere modeli
cupcake orgu bebek bere modeli

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares