Amigurumi Bebek Örgü Oyuncak Çocuklarınız İçin En Güzel Örnekler

Amigurumi bebek örgü oyuncak konulu yazımızı inceliyorsunuz. Her anne baba çocuğu için her şeyin en iyisini düşünür. Şimdiki yazımızda çocuğu üzerine fazla titreyen anne babalara gelsin. Amigurmi belki duymuşsunuzdur. Duymayanlar ve çocuğuna örme bebek yapmak isteyenlere çok tatlı el yapımı amigurumi bebek örgü oyuncakları sunmak istedim. Mis gibi zararsız oyuncak bebeklerle oynarken ne kadar da eğlenecektir çocuklarınız. Özellikle kız çocukları daha çok beğenecektir diye düşünüyorum. Bilirsiniz ki küçük kız çocukları için oyuncak bebekleri çok değerlidir. Sürekli onunla beraber vakit geçirmek ister. Hatta uyurken bile yanından ayırmak istemezler. Ona kıyafetler giydirip, kundaklayıp hatta ayaklarında bile sallayarak uyuturlar oyuncak bebeklerini. O zaman siz de anne olarak çocuğunuza hazır bir örnek almaktansa ona sağlığını tehdit etmeyecek örgüden bebek yapabilirsiniz. Sonuçta uzun vakit geçireceği oyuncağı ile oyun oynarken sizin de içiniz rahat etsin ve sizin elinizin emeği ile ördüğünüz oyuncağı sahiplenmesi sizi daha mutlu edecektir umuyorum.

amigurumiden yapilmis bebekler
amigurumiden yapilmis bebekler

Gördüğünüz gibi yukarıda ve aşağıda çok şirin amigurumi örgü bebekler yer alıyor. Oyuncak olması yanında aslında çok dekoratif görünüyorlar. Bebek odası çocuk odasında dekoratif amaçlı da tercih edilebilir aslında. Hatta genç kızlar odalarında da dekoratif amaçlı tercih edebilirler. Amigurumi bebekler yapıp işi satışa bile dökebilirsiniz. Çünkü çocuklar bu tiplere hayır diyeceğini sanmıyorum.

amigurumi orguden oyuncak bebek
amigurumi orguden oyuncak bebek

Niloya’yı çoğu çocuk tanıyordur diye tahmin ediyorum. Trt Çocuk kanalında şirin bir kız çocuğu karakteri oluyormuş kendisi:) Ben de yeni öğrendim Niloya’yı. Siz eğer çocuğunuzun düşkün olduğu sevdiği çizgi karakter varsa onun amigurumi örgü bebeğini örebilirsiniz yavrunuza. Daha bir mutlu olacak bebeği ile daha zevkle vakit geçirecektir. Buradan dilerseniz çocuklarınız için de yapabileceğiniz cupcake bere yapılışı ve modellerini bulabilir yapılışını izleyebilirsiniz.

amigurumi niloya bebe modeli
amigurumi niloya bebe modeli

Amigurumi bebekler çok çeşitli gerçekten ben de sizlere en farklı örnekleri sunmaya çalıştım. Haydi anneler anneanneler teyzeler siz de kolları sıvayın. Yakınlarınızın çocuklarına bile örüp hediye edebilirsiniz eminim ki en güzel hediye seçeneği olacaktır. Hazır oyuncak almaktansa el emeği göz nuru amigurumi örgü bebekler daha hoş olacaktır. Örnekler size fikir verecektir diye düşünüyorum. Şimdiden uğraşacak olanlara kolaylıklar diliyorum..

amigurumi bebek ornegi
amigurumi bebek ornegi
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares