Derya Baykal Bayan Bere Modelleri Ve Yapılışı

Deryanın Dünyası programından örgü paylaşımlarımız devam ediyor. Şimdi de Derya Baykal bayan bere modellerini sizlere tanıtmak istiyorum. Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan bereler özellikle bayanlar için ayrı bir öneme sahip. Biz kadınlar erkekler gibi bir bere olsun takıp çıkalım başımız üşümesinden daha fazlasını bekliyoruz. Tarzı, rengi, yakışıp yakışmadığı daha önemli belki de bizim için. Tabii erkeklerde de istisna çıkabilir arada. Ama bu bayanlar için söz konusu ise hemen hemen her kadın bunu düşünür. Önce modeli rengi sonra işlevi önemlidir bizim için. Yaz olsun kış olsun farketmez. Giydiğimiz her kıyafeti taktığımız her aksesuarı önce yakıştırmalıyız kendimize. Tam da işte bu noktada beğeneceğinizi düşündüğüm birkaç bere modeli ile sizlere göstermek istiyorum.

derya baykal bayan ponponlu bere örnekleri
derya baykal bayan ponponlu bere örnekleri

Derya Baykal programında yapılan birkaç örnek sizi önümüzdeki kış için harekete geçirecektir sanıyorum. Ponponlu model, değişik modelleri sizler için derledim. Aslında örgü işi biraz sabır isteyen bir iştir. İlk başladığınızda olmuyor hissine kapılıp bırakırsanız devamını getiremezsiniz. Herkes doğduğunda bunu bilmiyordu doğal olarak siz de kendinizi örgü örerek değişik teknikler deneyerek öğrenecek bu işin ustası olacaksınız. Yukarıdaki ponponlu bere özellikle her yaştan bayana yakışacaktır. Hatta berenize uygun boyunluk ya da atkı da yaparsanız takım halinde kullanabilirsiniz.

derya baykal bayan bere modeli
derya baykal bayan bere modeli

Yine yukarıdaki model de hoş bir tarz. Kulaklarınızı başınızı sıkıca kavrar ve soğuktan korumuş olur. Ama tabii dediğim gibi ilk olarak görünüm. Görünümün de gerçekten hoş. Yine alt modelde farklı bir örnek görüyorsunuz. Düğmelerle dikkatleri üzerine çeken bere sizin de hoşunuza gideceğini düşündüm. Derya Baykal şal örneklerine de bakmadan geçmeyin derim. En güzel örnekleri yazımızda bulabilirsiniz.

derya baykal dügme süslemeli bere modeli
derya baykal dügme süslemeli bere modeli

Derya Baykal programında hem bere yapılışını öğretmekte hem de bu berelere süslemeler yapmaktadırlar. Şık bere yapılışı ve süslenmesine ilişkin güzel bir video da yazımızın sonunda paylaşmak istiyorum sizlerle. Bu bere ile hem sıcacık olacak hem de kışın dahi en şık siz olacaksınız. Böylece kışa siz de şimdiden hazırlıklara başlayabilirsiniz.

derya baykal orgu bere örnegi
derya baykal orgu bere örnegi

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares