Derya Baykal Örgü Bebek Yelekleri Çok Beğeneceksiniz

Derya Baykal örgü bebek yelekleri konulu yazımızı incelemektesiniz. Değişik bebek yelekleri arayanlara çok değişik örneklerin yer aldığı yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kadınların en çok izlediği programlar arasında yer alan Derya’nın Dünyası adlı programda yok yok. Örgüye dair hayata dair her şey var. Örgü demişken Derya Baykal programına konuk ettiği kişiler tarafından hem örgü örneklerinin gösterildiği hem ayrıntılı örgüler örüldüğü programdan alınmış en güzel örgü bebek yelek modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz. Kimi zaman kolay kimi zaman da hiç görmediğiniz örgü teknikleri ile örülmüş örgüleri programda görebilirsiniz. Biz de kaçıranlar için şimdiki yazımızda derya baykal örgü bebek yeleklerinden en beğendiğim birkaç tanesini sizlere sunmak istiyorum.

derya baykal yeni erkek bebek yelek
derya baykal yeni erkek bebek yelek

Kız bebeklere erkek bebeklere göre farklı model yelekleri sizler için paylaştım. Örneğin yukarıdaki örneği erkek bebekler için kullanabilirsiniz. Düz ters örgü ile örülmüş basit ama çok şık bir örnek karşınızda duruyor. Yine aşağıda da rengarenk tığ işi bir yelek görüyorsunuz. Aslında renkleri bakımından hem kız hem erkek bebeklere uygun olur diye düşünüyorum. Kenarlarından geçilen saç örgüsü örnek çok şık durmuş ve tabii püsküllü önden bağlama ipi ile şık bir bebek yeleği görüyorsunuz. Siz de boş zamanlarınızda ister kendi bebeğinize isterseniz evinizin bütçesine yardım amaçlı örgü bebek yelekler örebilirsiniz.

derya baykal renkli bebek yelegi
derya baykal renkli bebek yelegi

Bu aşağıdaki model çok farklı bir örnek. Düz ters örgü ve haraşo örgü görüyorum ben ama tarzı çok farklı. Farklı bir yelek modeli arayanlar bu örneği deneyebilirler. Parça parça yerine bir bütün şekilde örülür. Yanlardaki düğmelerle çok şık bir tasarıma sahip bu yeleğin rengini uygun seçtiğinizde hem kız hem erkek bebeklere uygun olacağını düşünüyorum.

derya baykal degisik bebek yelegi
derya baykal degisik bebek yelegi

Bu aşağıdaki model de çok hoş. Tam kız bebeklere yakışacak bir örnek. Beyaz üzeri çiçek motifleri ile çok güzel bir görünüm sergilemiş. Yukarıda yer alan çiçek desenlerinin alt etek kısımlarda da yer alması çok hoş. Düğmeler yerine çiçek motifli ip ile ortadan bağlamalı yelek örneği gibi siz de örnekler yapabilirsiniz. Pembe beyaz renk uyumu da çok güzel görünüyor demeden geçemeyeceğim. Bebek bekleyen anne adayları size derya baykal bebek battaniye örneklerini bulabileceğiniz yazımıza davet etmek istiyorum.

derya baykal bebek yelek örnegi
derya baykal bebek yelek örnegi
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares