Bebekler İçin Örgü Etek Modelleri Mini Mini Kızlarınıza Çok Yakışacak

Bebekler için örgü etek modelleri konumuzu inceliyorsunuz. Mini mini bir prensesiniz varsa aslında çok şanslısınız. Kız bebeklere kıyafet açısından çok çeşitli örnekler bulabiliyorsunuz. Yaz da yaklaşıyor artık biliyorsunuz ki örgünün kışı yazı kalmadı. Yaz mevsiminde bile çok hoş örgüler kullanabiliyor insanlar. Yaz kapıdayken kız bebeğiniz varsa ona çok renkli süslemeli el örgüsü etekler yapabilirsiniz. Ne kadar şeker görünecektir tahmin bile edemiyorum. Özellikle çiçeklerle kurdale ya da fiyonklarla süslenen fırfırlı etekler benim çok hoşuma gitti. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan ilk örneği beraber inceleyelim. Bandanası ile uyumlu çok tatlı bir örgü bebek eteği. Yana kondurulan örgü çiçek motifi ile de çok daha tatlı olmuş. Renkler zaten çok uyumlu görünüyor.

el orgusu cicek motifli bebek etegi
el orgusu cicek motifli bebek etegi

Yine zarif çok tatlı bir bebek eteği daha. Bebeğinizi bunun içinde bir hayal edin. Hatta hayal etmekle kalmayın hemen ipleri hazırlayın işe girişin hemen ki yaza bebeğinizi içinde görün. Bayram da yaklaşıyor aslında bayramlık ona ince tığ işi bir etek ona uyumlu bir üstlük örebilirsiniz.

firfirli pembe orgu kiz bebek etek modeli
firfirli pembe orgu kiz bebek etek modeli

Bu fırfırlar kıvrımlar çok mu yakışıyor ne bebek eteklerine. Hele önündeki kurdale ile şeker mi şeker bir bebek eteği. Kurdale demişken kurdale örmesi de çok kolay. Gördüğünüz gibi zaten örgüden anlayanlar kolaylıkla yapacaklardır. Kız bebek etek modellerini kışın yazın bebeklerinize giydirebilirsiniz. İster tığ işi ister şişlerle çok özel işler çıkarabilirsiniz. Derya Baykal bebek elbise modelleri konulu yazımızı buradan inceleyerek elbise modellerini de alternatif olarak düşünebilirsiniz.

tig isi fiyonk suslemeli orgu bebek etegi
tig isi fiyonk suslemeli orgu bebek etegi

Zikzak desenleri aşağıdaki modelde çok iyi düşünülmüş. Renkler olarak genel de kız bebek kıyafetlerinde öncü renk olan pembe siyah ile çok yakışmış. Motiflerle süsleyebileceğiniz gibi eteklere örgüden kuşak ya da kemerler örerek görselliğini tamamlayabilirsiniz. Dahası ise kombinasyon oluşturmak için bandana dediğimiz gibi yine patik modeli de beraberinde örebilirsiniz. Anneler anneanneler babaanneler haydi örnekler size eminim fikir vermiştir. Sevgili takipçilerimiz şimdiden sizlere kolaylıkla diliyorum en güzel konularda buluşmak dileği ile…

zikzak desenli orgu bebek etegi
zikzak desenli orgu bebek etegi
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares