Derya Baykaldan Örgü Çanta Modelleri Hanımlar Kaçırmayın

Çantalar hanımların yanlarından kesinlikle ayırmadıkları parçaları diyebiliriz. Özellikle çanta tutkunu hanımlar için şimdiki yazımızda sizlere derya baykaldan örgü çanta modelleri konusunu hazırladık. Örneklerle birlikte yazımızı inceleyebilirsiniz. Çantasız çıkmam diyorsanız siz de bu konu tam size göre. Aslında çanta gerçekten de bir ihtiyaç. Hanımların daha çok erkekler gibi cepleri ve daha cüzdandan başka ihtiyaçları olmadığı için çantalara ihtiyaç duyar. Makyaj malzemeleri, deodorant,parfüm, ıslak mendil, telefon gibi daha aklıma gelmeyen birçok şey çantalara sığdırılabilir. Hazır çantalara para vermekten bıktıysanız kendinize özel tasarlayabileceğiniz örgüden çantalar örebilirsiniz. Derya baykal izleyen hanımlar görmüştür ki program çok özel paylaşımlarda bulunuyor. Örgü çantalar da bunlardan biri. Konuklarının hoş örgü örnekleri ve anlatımları ile şekillenen programdan hoş örgü çantalar sizlerle. İşte onlardan bir tanesi.

orgu canta modeli
orgu canta modeli

Örgü işi çok güzel modeller görebilirsiniz. Hepsi çok şık her ortama uygun değişik örneklerden biri de aşağıda yer alıyor. Her ortama ayak uydurabilecek bu şekil motiflerden örgü çanta yapabilirsiniz. Eminim yaptığınız çantaları görenler kıskanacak hemen örneğini isteyecekler. Çantaların askılarını da dilerseniz örgüden ya da aşağıdaki örnekteki gibi hazır tercih edebilirsiniz. Ama her şeyi ile tam bir örgü olsun isterseniz yukarıdaki örneği inceleyebilirsiniz.

motifli orgu canta modeli
motifli orgu canta modeli

Kına düğün nişan gibi özel davetlere giderken daha çok küçük süs çantalar tercih edilir. Abiye çantadır aslında hazır olanların ismi. Siz de abiye çantanızı örgüden yaparak değişik bir görüntü sunabilirsiniz. Bakın hemen aşağıda aşama aşama yapılışını da görüyorsunuz. Şekli de zarf şekline benziyor aslında. Yapımı da çok kolay buna benzer abiye süs çantaları yapabilirsiniz örgüden.

minik orgu canta yapimi
minik orgu canta yapimi

Büyüklü küçüklü zevkinize uygun örgü çantalar örebilir her ortamda farklı renk ve tiplerde çantalarınızı kullanabilirsiniz. Örgü çantalarınızla şık bir görünüm sunarken omuzunuza atacağınız örgü şal ile de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. İşte en özel derya baykal örgü şal örnekleri yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

derya baykal fistik yesili orgu canta
derya baykal fistik yesili orgu canta
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares