Derya Baykal Örgü Panço Modelleri Anlatımlı Hanımlar Bakmadan Geçmeyin

Derya Baykal örgü panço modelleri anlatımlı yazımızı incelemektesiniz. Dört mevsim hanımların gözdesi olan pançolar yepyeni modelleri ile karşınızda. Artık öyle modeller var ki sıcak havalarda bile panço giyebileceksiniz. Desen desen renk renk bayılacağınız birkaç modelle karşınızdayız. İlk olarak yaz mevsimine çok az kala size yazlık bir örnek sunmak istedim. Zevkle kullanacağınızı düşünüyorum. İşte hemen aşağıda görüyorsunuz derya baykal hanımefendinin üzerinde rengarenk tam bahar ve yaz aylarına yakışacak bir örgü panço modeli görüyorsunuz. Hem de delikli olarak örülmesi sıcak havalara ideal. Gördüğünüz gibi böylece alttaki kıyafetiniz de görünüyor. O yüzden kıyafetinizi de pançonuzla uyumlu seçmeniz gerekecektir. Derya Baykalın siyah elbisesi üzerinde şık durmuş gerçekten.

rengarenk orgu yazlik panco modeli
rengarenk orgu yazlik panco modeli

Aşağıda püskülleri ile dikkat çeken bir model yer alıyor. Kare şeklinde motiflerle örülen panço akıllı ipten örülmüş sanıyorum. Hoş renklere sahip bu örgü panço kışın kullanım için ideal. Oldukça kalın görünüyor. Soğuk kış günlerinde oldukça sıcak tutacaktır sizi. Kendinizi şımartmak ve ilgi çekmek istiyorsanız örgü pançolar yapabilirsiniz kendinize. Pançolar aynı zamanda kolsuz oldukları ve pratik kullanıma sahip olan bir kıyafet olduğu için de ilgi çekici. Acilen evden çıkmanız gerekiyorsa kaban giymeye uğraşmadan pançonuzu hemen kolayca giyiverirsiniz. Yine kolay kullanıma sahip olan derya baykal örgü şal örneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

orguden puskullu panco modeli
orguden puskullu panco modeli

Aşağıda yer alan tığ işinden delikli pançoya bayılacaksınız. Çok şık görünüme sahip çiçek motifli boğazlı pançoyu ister yazın ister kışın her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Boğaz kısmı yazın biraz bunaltabilir o açından yakasını daha açık örebilirsiniz.

tig isi orguden bogazli panco örnegi
tig isi orguden bogazli panco örnegi

Hazır panço örnekleri günden güne artmaktadır fakat örgü modelleri de hiçe saymamak lazım. Hanımlar  o kadar çeşitli şık modeller yapıyor ki hazır modellerin pabucunu dama atacak cinsten örnekler sunuyorlar. Siz de örneklerden esinlenerek kendinize hem boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz hem de zevkinize uygun örgü panço örebilirsiniz. Kendinize yaptığınız için ayrı zevk alacağınızı düşünüyorum.

yeni derya baykal orgu panco
yeni derya baykal orgu panco
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares