Örgüden İğnelik Modelleri Her Eve Lazım Örnekler

Örgüden iğnelik, örgü iğnedanlık konumuzu incelemektesiniz. Sizlere şimdi her eve lazım çok ihtiyacınız olan bir konu hazırladım. İğneleriniz dağılıyor sürekli kayboluyorsa artık buna son vereceksiniz. Bu modelleri görünce siz de kolayca örgü iğnelik yapabilir artık iğnelerin kaybolma sorununu çözmüş olursunuz. Bu aslında tesettürlü bayanların da çok işine yarayacak bir model. Sürekli sağa sola takıp kaybolan iğneler artık yeri belli olacak. Hem fonksiyonel hem de çok güzel görünüme sahip örgü iğnelikleri aynı zamanda görünümlerinden dolayı sergileyebilirsiniz de. Özellikle evde küçük çocuklarınız varsa bu örgü iğnelikler çok işinize yarayacak. Kaybolup bir yerlerimize batmasındansa iğnelik üzerinde kalıp kaybolmayacak artık iğneler. Şimdi ilk örneğimizi tanıtarak başlayalım. Hoş bir renge sahip çiçek iğnelik modelinden siz de kolaylıkla yapabilirsiniz. Çiçek şeklini vermek ise çok basit.

cicek seklinde orguden ignelik
cicek seklinde orguden ignelik

Aşağıda da hayvan figürlü bir örgü iğnelik görüyorsunuz. Sanıyorum kirpiye benzetilmeye çalışılmış. Tabii kirpiye daha çok iğnelik olarak kullanılmaya başlandığında tam anlamıyla benzemiş desem daha doğru olur.

hayvan figurlu orgu ignelik
hayvan figurlu orgu ignelik

Özellikle evde emekleyen bebek varsa bu iğneler sağda solda derli toplu durmadığı zaman da tehlike oluşturmakta. Bunun en güzel çaresi ise bu sevimli örgü iğnelikler. Hazır almak yerine kendinizin bir şeyler başarabildiğini görebilir kendinize güveniniz artacaktır böylece. Sizler için nette gezinirken yakaladığım bir model daha var. Bu da aslında kirpi iğnelik gibi iğnelik olmaya çok yakışan bir örnek diyebilirim. Çünkü biliyorsunuz ki kaktüs bitkisi de dikenleri ile meşhur. Üzerine takacağınız iğneler de kaktüsün kendi dikenlerini aratmayacaktır eminim. Saksı içinde de daha bir dekoratif görünmemiş mi?

kaktüs seklinde orguden ignelik
kaktüs seklinde orguden ignelik

Ben size en beğendiğim örgü iğnelik modellerini derledim ama siz hayal gücünüzü kullanarak daha farklı modeller yapabilirsiniz. Sadece fonksiyonel olması ise amaç daha kolay örnekleri yapabilirsiniz. Ama güzel görünüme de sahip olsun derseniz işte bunlar çok şekerler. Yine kat kat çiçek örgü iğnelik görüyorsunuz. Kat kat olması ile daha fazla üzerinde iğne barındırabilir. Yazımızın sonunda daha önceki konularımızdan çok beğeneceğinizi düşündüğüm örgü kırlent modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

renkli orgu ignelik
renkli orgu ignelik
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares