Örgü Kırlent Modelleri Evinizin Havasını Değiştirecek

Örgü kırlent modelleri konulu yazımızda tekrar sizlerleyiz. Ev dekorasyonunda aslında ufak ama görüntüsü itibariyle hoş aksesuarlar önemli bir yer tutar. Bunlardan biri de mobilyalarımızın üzerindeki kırlentlerdir. Özellikle sade ve sıradan bir oturma grubunu renk renk desenli kırlentlerle canlandırabilirsiniz. Ama size hazır örneklerden bahsetmiyorum. Şuan için çok şık örgü kırlentleri size sunmak istiyorum. Evde kendinize bir meşgale arıyorsanız işte size fırsat. İlk örneğimi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. İşte renk renk kırlent örnekleri. Alttaki kanepeye baktığımızda krem renkli sade bir örnek görüyorsunuz. Siz de bu şekil bir oturma grubunuz varsa ve artık sıkıldıysanız renkli kırlentlerle onun havasını değiştirebilirsiniz. Hatta koltuk şalları ile de hoş bir görünüm sunabilirsiniz örnekteki gibi.

renkli orgu kirlentler
renkli orgu kirlentler

Dilerseniz hazır kırlentlerinize örgüden kılıf örün dilerseniz ördüğünüz örgü kırlent kılıfının içini siz doldurun. Bunun için gidip elyaf bile almanıza gerek yok. Evde kullanmadığınız kumaş kıyafet benzeri kumaşları kesip kırlentlerin içini doldurabilirsiniz. Eminim ki eviniz eskisinden daha renkli ve eğlenceli görünecek. Aslında sadece koltuklarınız için değil. Çocuklarınızın odaları bebek odaları için hayvan figürlü kırlentler çok tatlı bir görünüm sunacaktır.  İşte tam da aşağıdaki örnekten bahsediyorum. Hem çocuk odaları için hem bebek odaları için odaları için renkli görünüm sunabilirsiniz. Aşağıdaki örnek gibi önce motifleri örüp sonra bunları birleştirerek ortaya harika bir kırlent çıkarabilirsiniz.

baykus motifli orgu kirlent örnegi
baykus motifli orgu kirlent örnegi

Örgü kardan adamlı figürlü kırlent renkli ve cıvıl cıvıl görümü ile çocuk, bebek, genç odalarına yakışacağını düşünüyorum. Yine kış sezonunda kardan adam figürlü örgü kırlentler oturma odanızda oturma grubunuzun üzerinde kullanabilirsiniz. Aslında bu yılın trendleri olan örgü kırlent modellerini sizlerle paylaşmaya çalıştım. Hepsi cıvıl cıvıl rengarenk. Evde atık kalan iplerle bile kırlent örebilirsiniz. Dilerseniz çok ip gitmemesi için görünen yüzünü örgü ile örüp hangi motifi istiyorsanız ön yüzünde sergileyip arka yüzünü sadece astar olarak dikebilirsiniz de.

kardan adam figurlu kirlent örnegi
kardan adam figurlu kirlent örnegi

Sıradan ama ne kadar sıcak bir görüntü sunuyor ekrandan da olsa değil mi? Evinizin içinde olduğunu düşünsenize bir de? Sıradan bir ev dekorasyonunu canlandırmaya yetiyor bir kırlent tanesi bile. Daha fazla örgü kırlent modeli için orguden.com sitemizde şu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Derya baykal ile örgü kırlent modellerini link içinde ayrıntılı bulabileceksiniz.

orguden kirlent örnekleri
orguden kirlent örnekleri

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares