Erkekler İçin Örgü Bere Modelleri Kış İçin Değişik Örnekler

Hep bayanlara çalıştığımızı söyleyenler işte beyleri de unutmadık. Erkekler için örgü bere modellerini yazımızda inceleyebilirsiniz. Birbirinden tarz modeller beylerin çok hoşuna gidecek. Tabii şöyle bir durum var yine hanımlar örecekler bu örnekleri. Yani yine işiniz bayanlara kaldı diyebilirim 🙂 Neyse işin şaka tarafını bırakalım da size ilk modelimizi göstererek devam etmek istiyorum. Özellikle gençler bu modele bayılıyor. Buna murat boz tarzı bere olarak rastladım. Hakikaten de murat bozu magazin haberlerinde gördüğümde bu tarz bereler taktığını hatırladım. Gençler için bu şekil çok şık ve trend duruyor.

murat boz tarzi erkek bere
murat boz tarzi erkek bere

Bir diğer modelimize geçelim dilerseniz. Beyler çocuklar gençler işte saç örgülü bere örneği. Kışın bayanlara nazaran siz daha çok sıcak tutmasından yanasınız sanıyorum berelerin. İşte sıcacık bir model karşınızda. Kulaklarınızı başınızın tüm kısmını kapatarak dışarıda keskin soğuğu hissetmeyeceksiniz. Saç örgüsü tekniği de değişik bir hava katmış demeden geçemeyeceğim.

sac orgulu erkek bere
sac orgulu erkek bere

Kim demiş beyler renkli takılmaz diye. Turuncu renk bere ve boyunluk genç abimize ne kadar da yakışmış. Üstelik çok şık durmakla kalmıyor kalın sıcacık bir model de aynı zamanda. Beyler bence artık gri siyah gibi renklerin ardından çıksın ve bu tarz renkli modeller kullanmaya başlasın. Çok yakıştığını göreceksiniz. Üstelik sizden gören arkadaşlarınız dahi değişik renk bere modellerine bakınmaya başlayacak. Bu yıl tabularınızı aşın ve erkek modasına siz yön verin.

turuncu erkek bere ornegi
turuncu erkek bere ornegi

Genç yaşlı beylere kısacası her yaştan beye yakışacak bir bere örneği daha. Düz ters örgü tekniği kullanıldığını görüyorum. Yani aslında lastik örgü gibi de görünüyor. Yani demem o ki çok kolay örgü tekniği ile bile çok şık bere modeli çıkarmış saygıdeğer hanımlarımız.  Ee burada beylere de bu örnekleri severek kullanmak kalıyor. Dilerseniz buradan daha önceki yazılarımızdan olan derya baykal bayan bere modellerini inceleyerek yeni örnekleri görebilirsiniz. Erkek örgü bere modelleri konulu yazımızın sonuna geldik. Umarım modelleri beğenmişsiniz fikir sahibi olmuşsunuzdur. Sağlıcakla kalın…

yeni orgu erkek bere modeli
yeni orgu erkek bere modeli
Shares

2 thoughts on “Erkekler İçin Örgü Bere Modelleri Kış İçin Değişik Örnekler

 • 4 Ocak 2017 tarihinde, saat 17:22
  Permalink

  Murat boz tarzı bereyi nasıl yapacağız? Anlatabilir misiniz?

  Yanıtla
 • 3 Mart 2017 tarihinde, saat 01:31
  Permalink

  Yapilislari anlatimini nereden bulabiliriz ilk bereden yapmak istiyorum da bilgi verebilirmisiniz?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares