Örgü Mutfak Önlükleri Modelleri Hanımlar Bunlara Bayılacaksınız

Örgü mutfak önlükleri modelleri konulu yazımızı inceliyorsunuz. Mutfakta daha çok zaman harcayan hanımlar için bu mekanda iş, yemek vs yaparken daha çok keyif almalarını sağlamak önemli. Mutfaklar hanımlara daha özel olmalı ki hanımlar da hem keyifle zaman geçirsin hem verimli işler çıkarsın. Mutfakta önemli bir ihtiyaç olan mutfak önlüklerini belki hep hazır modellerini gördünüz. Örgü modellerini görmeye ne dersiniz. Örgü mutfak önlükleri ile mutfağınızda daha keyifle yemekler yapıp çalışabilirsiniz. Hatta belki de bu önlükleri kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin isminizi yazabilirsiniz, ya da örneğin Ayşe’nin mutfağı örnekli kendinize özgü yazılar yazabilir, şekiller koyabilirsiniz. Örgünün de aslında bu yanını çok seviyorum ben. Hayal dünyanız ne kadar genişse örgüleriniz de o kadar sınırsız olacaktır. Dediğim gibi hazır kumaş modellerde çok farklı örnekler var ama o kadar parayı neden vereyim diyorsanız ve örgü yapmakta hoşunuza gidiyorsa sizi kimse tutamaz.

cicek motifleri ile suslenmis orgu mutfak onlugu
cicek motifleri ile suslenmis orgu mutfak onlugu

İlk örnek sarı boydan çiçek motifleri ile görsel zenginliği artırılan bir modeller karşı karşıyasınız. Yukarıdaki model sizin ilginizi çektiyse ve örgüye merakınız varsa yapabilirsiniz. Mutfakta aslında gereksiz gibi görünüp çok kullanılmasa da mutfakta yemek yaparken ya da bulaşık yıkarken üzerimiz kirlenebilmekte. Aslında burada mutfak önlüklerine gereksinimimiz daha da artmaktadır.

rengarenk motifli orguden mutfak onlugu modeli
rengarenk motifli orguden mutfak onlugu modeli

Aslında kendinize örgü mutfak önlüğü yapmaya başlamadan renk tercihinizi yapmanız olmalıdır. Mutfağınızın rengine uygun renkleri tercih ederek kombine oluşturabilirsiniz. Ya da yukarıdaki ve aşağıdaki modelde görüldüğü gibi motifler, değişik şekiller de örgü örerken oluşturabilirsiniz. Mutfaklarla ilgili bahsetmişken size çok neşeli yeşil mutfak dolabı modellerinin içinde bulunduğu yazımızı sunmak istiyorum.

degisik orgu mutfak onlugu
degisik orgu mutfak onlugu

Ben özellikle en beğendiğim modeli sona sakladım. Hoş bir model gerçekten. Model çıkarabilen arkadaşlar çıkarıp kendisine uygun renklerde yapabilirler. Mutfağınızla uyumlu mutfak önlüğü dekorasyona da uyum sağlayacağı için daha hoş görünecektir. Hatta minik kızınız varsa kendinize ve ona ikili önlük yapabilirsiniz. Böylece o da mutfağa girdiğinde pasta kek yaparken size yardım ederken kullanmış olur. Bence böylece daha keyif alacaktır o da.

cok guzel el orgusu mutfak onlugu
cok guzel el orgusu mutfak onlugu

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares