Pre-seed Jel Kullanıp Hamile Kalanlar

Hamile kalmak için uzun süredir üzerinde çalışıyorsanız ve doğal yoldan hala hamile kalamadıysanız pahalı yolları denemeden önce sizlere çok uygun bir tavsiyemiz olacak. Uzman doktorlar tarafından geliştirilen hiçbir yan etkisi görülmeyen gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz pre-seed jel ile doğal yoldan hamile kalabilirsiniz. Son yıllarda popüler olan pre-seed jel kullanıp hamile kalanların sayısı artmaktadır. Pre-seed jel klinik çalışmalarda da göstermiştir ki ne kadın ne de erkek üreme sisteminde zararlı etkileri görülmemiştir. Doktorlar tarafından da tavsiye edilen bu ürün ile kısa yoldan zahmetsizce bebek sahibi olabilirsiniz.

pre-seed jel kullanimi
pre-seed jel kullanimi

Pre-seed jel sperm kalitesini yükselten, hücreleri geliştiren bir içerikte üremeye yardımcı ürün olarak üretilmektedir. Bunun dışında herhangi bir krem, nemlendirici, vazelin tarzı ürünlerin hiçbir şekilde kullanılması önerilmemektedir ki bu ürünler hem sperm hücrelerini öldürebilmekte, yavaşlatmakta ve böylece üreme üzerinde olumsuz etkileri görülmektedir. Aynı zamanda bu ne olduğu bilinmeyen ürünler kadınlarda enfeksiyon mantar gibi durumlara da yol açabilmektedir. Doğal yolla hamileliği desteklediği gibi sperm hücrelerini sağlıklı bir şekilde üreten rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Doğru şekilde ve düzenli kullanıldığı taktirde sizin de kısa sürede hamile kalma şansınız yükselecektir. Bu jel aynı zamanda vajinal kuruluğu önleyerek rahim içi doğal üreme gerçekleşmesi için doğal ortam oluşturur. Aynı zamanda bu jel sayesinde sperm hücrelerinin yumurtalarda daha fazla kalıcı olmasını sağlar. Tabii bu jelin başarısız olma durumu da söz konusudur. Hangi durumda pre-seed jel kullanılsa da başarı elde edilmez diye soracak olursanız. Tüplerin tamamen tıkalı olması durumu, erkekte hiçbir canlı spermin bulunmaması, ciddi oranda rahim bozuklukları, hiçbir şekilde yumurtlamanın olmaması, menapoz gibi ağır sorunlarda başarı sağlanamamaktadır.

pre-seed jel kullanip hamile kalinir mi
pre-seed jel kullanip hamile kalinir mi

Pre-seed jel kullanımı, anlaşılamayan nedenlerle çocuk sahibi olamayan çiftlerde, yumurtlama azlığı ve düzensiz adet gören kadınlarda (polikistik over), sperm sayısı ve hareketliliği az olanlarda, tek tüpün tıkalı olduğu durumlarda önerilebilir. Bu şekilde başarı oranı %20 lerde olmaktadır. Bunu doğru şekilde kullanıp başarı oranını artırmak sizin elinizde. Doktorların önerisi ile haftada 3 gün yeterli oranda ilişki ile başarı oranınızı artırabilirsiniz. Yine yumurtlama zamanınızı hesap ederek bu günler ilişki şansınızı daha fazla artıracaktır. Bunu adet döneminizi hesap ederek kolaylıkla yumurtlama gününüzü hesap edebilirsiniz.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares