Erkekte Sperm Sayısını Artıran Keçiboynuzu Kürü

Beslenme bozuklukları, dengesiz beslenme, stresli yaşam koşulları, hareketsiz yaşam birçok hastalığa davetiye çıkarabildiği gibi bu insanlar üzerindeki üreme gücünü de etkilemektedir. Son yıllarda baktığımızda kadınlarda erkeklerde artan kısırlıklar genelde bu nedenlere bağlanmaktadır. Kadınlarda kısırlık nedenlerini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de erkekteki kısırlık nedenlerine bağlı olarak ortaya çıkan en çok kısırlık sebebi olarak sayılabilen sperm sayısındaki azlığa kürler yardımı ile sizlere destek sağlamak istiyoruz. Erkekte sperm sayısını artıran keçiboynuzu kürü bulunmaktadır. Bu kürler sayesinde sebeplerin çoğunlukla ortadan kalkıp ilaç ya da herhangi bir tıbbi müdahale gerekmeden çocuk sahibi olan binlerce erkek var. Şimdi erkekte sperm sayısını artıran en önemli kürler ve tariflerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

sperm sayisi artirmak icin keciboynuzu kürünü uygulayabilirsiniz
sperm sayisi artirmak icin keciboynuzu kürünü uygulayabilirsiniz

Erkekte sperm sayısı ve hareketliliğindeki azlık bebek tedavilerinde en çok karşılaşılan sorunlar başında geldiğini söylemiştik. Aslında sadece erkekte değil kadının da sorunlarının araştırılıp ona göre tedavisinin uygulanması gerekir. Öncelik olarak sorun tespit edilmelidir ki doğru tedavi yöntemi uygulanabilsin. Erkeklerde sperm sayısının 40milyon/ml ve üzeri değerleri normal kabul edilir. Bu sayı azaldıkça kadının hamile kalma olasılığı azalır. Tabii ki erkeğin sperm sayısı ne kadar fazla olursa olsun sperm üzerindeki hareketlilik de önemlidir. Sperm sayısı çok az olup bu kürden kullanıp olumlu sonuç alanlar da çok fazla. Allah’ın bizlere sunduğu doğal mucizeler doğada gizli. Bu keşfedenlerden Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu erkekler için çok özel keçiboynuzu kürünü sizlere sunmak istiyorum. Eğer erkekte sperm sayısında azlık görülmüş ise sizlere Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun keçiboynuzu kürünü doğru ve düzenli kullanarak olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Kadınlarda ise yumurtlamada sorunlar tespit edilmiş ise daha önce sizlere hazırladığımız adet düzensizliği ve yumurtlama sorununa karşı soğan kürünü deneyebilirsiniz. Yine kadınlarda yumurta sayısını ve kalitesini artırmak için incir kürünü deneyebilirsiniz. Bu kürler ile olumlu sonuç alanların sayısı azımsanmayacak kadar iyi. Şimdi gelelim erkekte sperm sayısını artıran keçiboynuzu kürünün yapılışına.

keciboynuzu kürü nasil yapilir
keciboynuzu kürü nasil yapilir

Keçiboynuzu Kürü İçin Gerekenler

Yarım litre su (2.5 su bardağı)

6-7 adet keçiboynuzu

Kaynayan suya 6-7 adet keçiboynuzunu kırarak atıyoruz. Kaynayan suda 3 dakika kaynayan keçiboynuzlarının altını kapatıyoruz ve demlenmeye alıyoruz. 20 dakika kadar dinlendikten sonra su içerisinden keçiboynuzları çıkarılır. İkiye böldüğünüz keçiboynuzu kürünü yarısını sabah aç karnına, yarısını da akşam yatmadan önce içebilirsiniz. Bu uygulamayı her gün taze olarak hazırlamanızda fayda var. Bu küre bir hafta boyunca her gün devam edin. Birinci haftadan sonra bu uygulamayı 3 ay sürdürmelisiniz ki etkisini görebilesiniz. Tadı kötü olmamakla birlikte kolaylıkla tüketebileceğiniz bir kür. Tedaviye başladıktan bir süre sonra yapılan tahlillerde sperm sayınızın ve hareketliliğinin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Artan sperm sayısı ile kısa zamanda harika bir müjdeyi de beraberinde duyabilirsiniz.

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares