Siyah Beyaz Mobilya Modelleri İle Asil Bir Dekorasyon

Siyah beyaz severler bu yazımız tam size göre. Siyahın asilliği beyazın saflığı ve masumiyetini neden evlerinize de taşımayasınız ki? Siyah beyaz mobilya modelleri ile asil bir dekorasyon size bir seçenek olabilir. Siyah ve beyazın uyumunu herkes bilir ki hem kıyafetlerimizde hem evlerimizde çoğunlukla bu renkleri tercih edebiliriz. Evinizi şık ve hoş bir dekorasyonla dizayn etmek isterseniz siyah ve beyaz mobilya örneklerini galerimizde inceleyebilirsiniz. Siyah beyaz renk dekorasyonda birbirini çok hoş bir şekilde tamamlayan aslında zıt renklerdir. Böylece anlıyoruz ki zıt renkler harika bir dekorasyon oluşturuyor. Mobilya tercihi yaparken tabii ki rengi kadar konforu ve kalitesi de önem taşır. Renklerini uyduralım diye kalitesini ve konforunu arka planda bırakmayın.

siyah beyaz koltuk takimi
siyah beyaz koltuk takimi

Yukarıda harika bir örnek görüyorsunuz. Mobilya takımı kilim mobilyaya ait. Kilim mobilya ile evinize hem şıklık hem konfor taşıyabilirsiniz. Klasik tarz bir koltuk takımı düşünenler siyah beyaz renkte bu hoş takımdan ilham alarak siz de hoş bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Takımın ayaklarına bayıldım doğrusu. Görüntüsü bile mobilyanın ne kadar sıcak ve rahat olduğunu gösteriyor bize. Mobilya üzerinde yer alan beyaz siyah desen kilim mobilyanın özgünlüğünü yansıtıyor. Beyaz kenarları siyah kırlentler siyah üzerinde çok hoş durmuş. Orta sehpa ile mobilyanın uyumunu da görmüşsünüzdür. Yine arkadaki değişik kitaplık yer lambası koltuk takımı ile kombinasyon halinde.

siyah beyaz mobilya uyumu
siyah beyaz mobilya uyumu

Bir üstteki örnekte de siyah beyaz farklı modern bir koltuk takımı yer alıyor. Koltuk takımının yanlarında yer alan kapitoneler şık bir görünüm sergilemiş. Siyah beyaz uyumunu bu koltuk takımında da görüyorsunuz. Yine olmazsa olmaz mobilyalarla uyumlu siyah beyaz modern orta sehpa şahane görünüyor. Mobilya üzerinde yer alan zebra deseni kırlentler çok güzel düşünülmüş. Koltuk takımıza ayrı bir zerafet katıyor. Son olarak aşağıdaki siyah beyaz koltuk takımında ilk dikkat çeken taraf bende desenler ve değişik tasarımı oldu. Farklılık arayanlar bu tarz koltuk takımı düşünebilirler. Metal ayaklar siyah beyazın iç içe dengelendiği koltuk takımı benim en beğendiklerim arasında. Yine orta sehpa yerine koltuk takımı ile harika uyum içinde olan puf örneği deseni ile çok çekici görünüyor. Siyah beyaz koltuk takımı tercihinizde örnekteki gibi duvarlarınızda siyah beyaz duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Koltuk ön kısmında yer alan ahşap detaylarda çok hoş. Sade siyah beyaz yerine bu şekilde farklılıklar konulması daha çekici kılıyor takımları. Siyah beyaz koltuk takımları ile evinizde aradığınız asil görünümü yakalarken, ihtiyacınız olan düzene sahip olabilirsiniz. Beyaz ile harika uyum yakalayan beyaz turkuaz e dekorasyonu örneklerini buradan inceleyebilirsiniz. Uygun beyaz ve turkuaz bir dekorasyon için neler yapmalı neler yapmamalısınız yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

siyah beyaz salon takimi
siyah beyaz salon takimi
Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares