Hamile Kalmak İçin Maydanoz Kürünü Denediniz mi?

Hamile Kalmak İçin Maydanoz Kürü– Maydanoz bu girdiği her yemeğe hoş aroması ile harika bir tat katmakta. Tabii doğada bulunan her nimetin insan sağlığı üzerinde olumlu etkileri vardır. En az tadı kadar kadınlarda enfeksiyon hastalıklarında etkili bir kür maydanozla yapılan bir tarif sunacağım sizlere. Eğer rahimde yara enfeksiyona bağlı bebek sahibi olamıyorsanız gerçekten etkili diyebilirim. Eğer rahimde bir yara enfeksiyon mantar varsa bu elbette gebe kalmanızı da zorlaştıracaktır ayrıca ilişki anında ağrı duymanıza sebep olacaktır. Rahimdeki yara, iltihap ve enfeksiyonlar yaşamınızı özellikle de cinsel hayatınızı da olumsuz yönde etkileyecektir. Fazlasıyla akıntı kaşıntı kızarıklık bu sıkıntıların yanında olacaktır. Bu kürü uygulayan ve sonrasında hem enfeksiyon ve iltihaplardan kurtulan hem de hamile kalanlar çok sayıda. Eğer çok şey denediyseniz ve başarılı olamadıysanız bunu da denemenizde fayda var.

Hanımlar kürün tarifine gelince maydanoza ek olarak süt var. Yarım kilo süte bir miktar maydanoz eklenir ve bir tencerede beraber kaynatılır üzerinden baktınız buharlar çıkıyor belinizi bir havlu ile sarıp tamamen çıplak şekilde bu buharın üzerine çömeliyorsunuz. Dikkat etmekte fayda var sıcak buhar cildinizi yakabilir. Özellikle tam anlamıyla faydalanabilmek için battaniye gibi büyük bir örtü ile kovayı da kendinizi içine koyarak sarın ki buhar dışarı gitmesin faydası olsun size. Bu uygulamayı adet bitiminden itibaren 5 gün uygulamalısınız ilişkide de girmeyi ihmal etmeyin hanımlar. Özellikle gün aşırı ilişki yaşayarak şansınızı artırabilirsiniz. Böylece enfeksiyondan yaralardan kurtulacak ilişkiniz de ağrısız sancısız olacak ayrıca adet ağrılarına da çok faydası olacak. Eğer çok şiddetli adet ağrıları yaşıyorsanız bunlar düzene girecek. Yine idrar yolu enfeksiyonlarına da çok faydası olan bir kür. Hanımlar hemen bu yazımızdan da hamile kalmaya yardımcı bitkileri inceleyebilirsiniz. Yine eğer yumurtlamada problem yaşıyorsanız yumurtalıklar tam olarak gelişmiyor ve adetleriniz düzensiz ise soğan kürünü tavsiye ederim.

Gördüğünüz gibi Allah bizlere sayısız şifalı bitkiler sunmuş hepsinin de ayrı ayrı yerlere faydası var. Özellikle erkeklerde sperm azlığı hareketliliği az olanlar ise keçiboynuzu kürünü denesinler. Bir süre sonra sperm sayısının arttığını görebilirler. Hanımlar size bir de tavsiye bu kürü uyguluyorsunuz düzenli bir şekilde ayrıca ayaklarınızı da üşütmemeye dikkat edin. Kadınlar özellikle hastalığı ayaklardan aldığını unutmayın. Bebek sahibi yine olamaz başarısız olursanız mutlaka bir kadın doğumcuya görünmenizde fayda var. Tam olarak sıkıntının nereden kaynaklandığını bilmek gerekir. Buna göre tedavi olabilirsiniz. Eğer maydanoz kürü ile hamile kalmayı başarırsanız özellikle ilk 3 ay hamileliğinizde maydanoz tüketmemelisiniz özellikle düşük riskiniz varsa maydanozu kesmelisiniz. Çünkğ maydanozda düşük yapıcı maddeler bulunmakta bu bilgi ye bir yere not etmekte fayda var hanımlar.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares