gebelik

Hamile Kalmak İçin Hayıt Tohumu Nasıl Kullanılır?

Hamile Kalmak İçin Hayıt Tohumu– Hayıt tohumu özellikle kadınlar için mucizevi bir bitkidir. Doğanın bizlere sunduğu sayısız nimetlerinden biridir. Allah doğada biz insanlar için  her türlü derdin devasını vermiş. Kadınsal hastalıkların tedavisinde önemli rol oynuyor hayır tohumu. Adet düzensizliklerinde, aşırı ağrı kramp durumlarında, Az adet gören ya da hiç görmeyen ya da yumurtlama sorunu yaşayan kadınlarda çok etkili bir bitki. Ben bir süre bunun suyunu kullandım ama tohumunu kullanarak daha etkili sonuç edinebilirsiniz. Taze taze yapıp tüketmek daha iyi tadı biraz alışkın olmadığınız bir tat ama içip şifasını bulacağınıza inanıyorum. Bebek sahibi olmak isteyip te olamayanlara yumurtalıklarında düzensizlik pko hastaları bu kürü uygulasa kısa sürede etkisini gösterip gebe bile kalmanıza yardımcı olacak bir bitki. Araştırmalara göre de hayıt tohumunda progesterona rastlanmış yani kadınların ihtiyacı olan şeyler bu bitkinin içinde var. Gerçekten de adet düzenleyici hormonları düzenleyici etkilere sahip. Ben hazır suyunu kullanmama rağmen oldukça hızlı etkisini göstermişti adetlerim düzenli olmuştu.

Hayıt tohumu ile demlenen çay taze ve 3 ay kadar kullanılmalı ki düzenli bir şekilde etkisini göstersin. Böylece zaten etki ettiğini siz de yakından göreceksiniz. Tadı kabul ediyorum biraz acımsı ve alışkın olmadığımız bir tat ama kadınsal sorunlar hormon dengeniz bozuk adet düzensizliği sorunları varsa bunlara çözüm için buna da katlanmak gerekiyor sanıyorum. Hormonlar düzene girip adetiniz ve buna bağlı olarak yumurtlama zamanları da düzene girdiğinde hamile kalma olasılığınız da artmış olacak göreceksiniz. Hayıt tohumu aynı zamanda anne sütünü artırmaya yardımcı olmakta ve yine menopoz dönemine de yardımcı olacaktır. Hayıt tohumunu kolaylıkla aktardan temin edebilirsiniz. Özellikle şu uyarıyı yapmak istiyorum ki bitkiler kesinlikle kaynatılmaz kaynatıldığı zaman yararından çok zararı olabilir. Bitkileri demleyerek içmelisiniz. Peki hayıt tohumu nasıl demlenir? Şunu da hatırlatmak isterim ki öncelikle bu tür kadınsal sorunlarınız varsa öncelikle bir kadın doğum uzmanına görünmeniz iyi olacaktır. Sorununuz neyse ona göre tedavi uygulanırsa daha iyi olur.

Hamile kalmak için hayıt tohumunu 1 su bardağı kaynamış suya 1 tatlı kaşığı kadar hayıt tohumunu atıp beklemelisiniz. 15 dakika kadar demlendikten sonra tüketebilirsiniz. Bunu taze olarak sabah öğlen akşam tüketebilirsiniz. Hamile kalmak isteyen hanımlar bu şekilde günde üç öğün içebilirler. Dediğim gibi taze olarak ve demlendikten sonra ılık olarak içmek iyi olacaktır.

Hayıt tohumunu cinsel istek artırmada ağrılı adet görenlerde de çok faydalı. Çok faydasını göreceğinize eminim. Hamile kalmak isteyen çiftler de buna devam ederken özellikle yumurtlama günlerine dikkat edip gün aşırı ilişkiye girsinler böylece hamile kalma ihtimalleriniz de artmış olacak. Ayrıca hamile kalmak isteyen çiftler hamile kalabilmek için bunları yapabilirsiniz yazımızı mutlaka inceleyin.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Shares